Narzędzia BAHCO

BAHCO Młotki

Młotki

Bahco produkuje młotki do wszelkiego rodzaju zastosowań.
Każdy młotek Bahco został zaprojektowany by sprostać wymaganiom konkretnego zastosowania, do którego jest przeznaczony.

Młotki mają stalowe, odkuwane i zabezpieczone antykorozyjnie lakierem głowice ze stali. Powierzchnia uderzająca i w zależności od typu młotka: łapka do gwoździ, kula, krawędź tnąca są hartowane i w ten sposób utwardzone. Okolice mocowania trzonka pozostają niehartowne i dzięki temu nie pękają.

Drewniane rękojeści części młotków mają grubszą środkową część, co poprawia chwyt. Małe zagłębienia wzdłuż szerszych płaszczyzn trzonka i szeroka podstawa trzonka zapobiegają wyśliźnięciu się z ręki. Drewniane rękojeści są lakierowane na mat, co zabezpiecza je przed działaniem wody i brudu. Wszystkie drewniane rękojeści są mocowane za pomocą klinów.

Pomarańczowe rękojeści z włókna szklanego są mocowane nie korodującą, nie przewodzącą prądu i niepalną żywicą epoksydową.

Trzecim rodzajem trzonka (poza drewnianymi i z włókna szklanego), są trzonki stalowe. Są wykonane z hartowanej i odpuszczonej stali i wytrzymują bardzo duże obciążenia, wyższe niż występujące podczas normalnej pracy. Pokrycie chromem zabezpiecza przed korozją.
Trzonki z włókna szklanego oraz stalowe mają czarną, nie ślizgającą się, tłumiącą w pewnym stopniu wibracje rękojeść.

    Formularz kontaktowy